Haber

Aşkale Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Voleybol Takımı Yarı Finale Yükseldi

Aşkale Gençlik Sporİlçe Müdürlüğü Küçük Voleybol takımımız yarı finale yükseldi.

Erzurum’da düzenlenen Kulüpler Voleybol Turnuvası’nda Erzurum’u il birincisi olarak temsil etmeye hak kazanan Aşkale Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Voleybol takımı, Türkiye’de yarı finale adını yazdırdı.

Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Voleybol grubu, Bingöl’de oynanan müsabakalarda ilk maçta Bingöl Solhan Spor’u ilk maçta 3-0, ikinci maçta Diyarbakır Karapınar Spor’u 3-1 mağlup ederek yarı finale çıkmayı başardı. finaller.

Yarı finallerin tarih ve yeri önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Teknik Direktör Mehmet Kırık, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Hem Erzurum’da hem de Bingöl’de çetin rakiplerimiz vardı. Her maçı final maçı gibi oynadık. Sporcularımızın üstün gayreti ve özverisi sonucunda 2.’liğe katılmaya hak kazandık.” Şimdi üst düzey maçlar oynayacağız, bırakalım. Yorulmadan daha çok çalışarak ilimizi ve özellikle ilçemizi en uygun şekilde temsil edeceğiz.Askale Kaymakamı Murat Karaloğlu, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Yaptırmış Altyapı Spor Bölge Müdürü Şuayip Gacır, Kulüp Liderimiz Güngör Şenses, Aşkale Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Sinan Teknik heyette mesai fark etmeksizin yanımızda olan Boyacı ve teknik ekip arkadaşlarım Dilara Deliktaş ve Çiğdem Acar’a ve Bu başarının mimarı olan sporcularımız, son olarak yarı final ve final maçlarını kazanacağımıza inanıyoruz” dedi.

Öte yandan geçtiğimiz hafta oynanan maçlarda Aşkale Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Yıldız Erkekler Voleybol grubu Mehmet Kırık yönetiminde yine yarı finale katılmaya hak kazandı. – ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu