Haber

Muharrem İnce ilk mitinginde CHP’nin listesini bu sözlerle eleştirmişti.

Taşra Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Bu CHP listelerini görünce dudaklarınız soğuyacak, yüreğiniz sızlayacak, yüreğiniz sıkışacak, utanacaksınız” dedi.

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinde cumhurbaşkanı adayı olan Ülke Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, bugün Bolu’da seçim çalışmalarına başladı. CHP’nin milletvekili aday listelerini eleştiren İnce, “10 Nisan’da bir şey olacak dedim ya? uyuşacak, yüreğin sızlayacak, kalbin sıkışacak, utanacaksın.Bu akşam saat 17.00’de CHP listelerini görünce Muharrem İnce’nin ne kadar haklı olduğunu göreceksiniz.Şimdilik daha fazla bir şey konuşmayacağım. Onu yarın konuşuruz” dedi.

Kılıçdaroğlu’na “Kazanamazsın dediler”

6’lı masa ile ilgili konuşan Orgeneral İnce, “Kılıçdaroğlu aday oldu. İyi anlaştılar. Anlatayım. Aday oldu. Davutoğlu, ‘Ey Kılıçdaroğlu ben seni kabul edeceğim ama sen bana ne vereceksin? ‘.Sana bir vekil vereyim’ ‘Siz de bakanın cumhurbaşkanı yardımcısı, bakan yardımcısısınız.’ Babacan, ‘Bana ne vereceksin’ dedi. “Başkan yardımcılığını da size verin. Bakan yardımcısı” diye içeri girdi. Gültekin Uysal, ‘Sana da başkan yardımcılığı versin. Bana başkan yardımcılığını verin” ‘Yeter ki beni aday yapın’ dedi.

“CHP’ye küfredenler bugün CHP listesinde”

İnce, “Şimdi milletvekili dağıtıyorlar. Evler, şenlikler. Ömür boyu CHP’ye küfredenler bugün CHP listesinde. Bana kızıp ‘hain’ diyenler var. aynaya bakın hainleri göreceksiniz” dedi. – BÖLÜNMÜŞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu